Szanowni Państwo,

w związku z organizowaną przez Powiat Policki wspólnie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Osób Niepełnosprawnych AMICUS w Policach zbiórką na karetkę dla szpitala w Policach, będącego w strukturach Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego im. prof. Tadeusza Sokołowskiego w Szczecinie, uprzejmie informujemy, co następuje. 

Niestety z różnych znanych nam względów (inne ważne zbiórki na rzecz chorych dzieci, epidemia COVID-19, wojna na Ukrainie itp.) nie udało się zebrać wymaganej kwoty na ww. cel. 

W związku z powyższym podjęto decyzję o oddaniu darczyńcom (osobom fizycznym) przekazanych przez nich kwot, gdyż pomimo licznych prób i starań podejmowanych przez przedstawicieli Powiatu Polickiego, nie ma możliwości zakupu karetki ze środków zgromadzonych podczas zbiórki.

Jednocześnie pragniemy serdecznie podziękować Państwu za zaangażowanie i pomoc w podejmowanych działaniach na rzecz tej akcji. Mamy nadzieję, że w przyszłości pojawią się nowe pomysły i będziemy mogli je wspólnie zrealizować. 

Zarząd Powiatu w Policach