Wspieraj lokalnie i wygrywaj nagrody!

Akcja promocyjna zakończyła się 6. maja 2022 r. W czwartek 12. maja podsumowano czwartą edycję konkursu i wręczono 11 zwycięzcom nagrody.

Łącznie w czterech edycjach konkursu nagrodzono 38 osób, które w okresie od 15 lutego do 2 maja br. przesłały wypełniony poprawnie formularz zgłoszeniowy.

Konkurs  zorganizowany przez Powiat Policki miał na celu promocje możliwości dokonania przez podatników, w ramach zeznania podatkowego za 2021 rok, odpisu 1% należnego podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego posiadających siedzibę na terenie Powiatu Polickiego oraz efektywne wspieranie lokalnych organizacji pożytku publicznego (organizacji pozarządowych posiadających status organizacji pożytku publicznego, OPP).

Udział w Akcji Promocyjnej mógł wziąć każdy, kto złożył w urzędzie skarbowym zeznanie podatkowe za 2021 rok, w którym dokonał odpisu 1% podatku należnego na rzecz jednej z trzynastu (13) organizacji pożytku publicznego posiadających siedzibę na terenie Powiatu Polickiego, zamieszczonych w wykazie dostępnym na stronie www.policki.pl. oraz na tablicach ogłoszeń w Starostwie Powiatowym w Policach przy ul. Tanowskiej 8.

Według Beaty Chmielewskiej, Członka Zarządu Powiatu w Policach, akcja spotkała się  pozytywnym odzewem mieszkańców Powiatu Polickiego:

„Nasza akcja spowodowała, że w porównaniu z latami poprzednimi, znacznie więcej mieszkańców Powiatu Polickiego, przekazało 1% swojego podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego działających na naszym terenie. Cieszymy się bardzo, ponieważ te wpłaty stanowią realne wsparcie wyjątkowo wartościowych działań, dlatego planujemy kontynuację akcji w kolejnych latach”.

Akcja Zakończona

Poznaj organizacje pożytku publicznego z Powiatu Polickiego