Z RODZINĄ PO ZDROWIE

„Z RODZINĄ PO ZDROWIE” to cykliczna akcja, w ramach której Powiat Policki organizuje — wraz z Zespołem Szkół im. I. Łukasiewicza w Policach oraz przy wsparciu organizacji pozarządowych działających w powiecie — festyn dla całych rodzin. Głównym celem festynu „Z RODZINĄ PO ZDROWIE” jest promocja zdrowego i aktywnego trybu życia oraz możliwość rodzinnej zabawy i wspólnego spędzania czasu.

W tym roku powiatowy festyn odbył się 29 maja, w godzinach 11.00 – 15.00, na terenie zielonym i przy Zespole Szkół i w hali sportowej przy ul. Siedleckiej 6. Jak zwykle organizatorzy przewidzieli liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. W programie znalazły się m.in.:

zabawy z Elmo urodzinki
wesołe występy przedszkolaków o zdrowiu
ścianka wspinaczkowa
rodzinna olimpiada sportowa
rozgrywki siatkarskie
smacznie i zdrowo — strefa gastronomiczna
strefa aktywnej zabawy i bezpieczeństwa
dmuchane zamki, malowanie twarzy, bańki mydlane

Przez cały dzień czynne były różnego rodzaju stoiska poświęcone zdrowiu, urodzie i rehabilitacji, trwały konsultacje lekarskie, odbywał się pobór krwi, rejestracja dawców szpiku, a dla chętnych usługi dentystyczne w dentobusie.

W ramach imprezy można było wesprzeć działalność organizacji pozarządowych. Przeprowadzona została też zbiórka żywności i produktów chemicznych dla uchodźców z Ukrainy.

Akcja Zakończona